Sajátítsd el az önmagadhoz kapcsolódás paradigmaváltó módszerét az IFS Belső Családrendszer modelljének megismerése által.
Mindannyian ismerjük az önmagunkkal való beszélgetést, az önbizalomhiányt, az önbírálatot, mégis a legtöbben még mindig úgy tekintünk magunkra, mintha egyetlen egységes elménk lenne. Dr. Richard Schwartz áttörő modellje azon a felismerésen alapul, hogy mindannyian rendelkezünk egy különálló részekből álló „belső családdal”, és hogy ezeknek a részeknek a kíváncsisággal, tisztelettel és empátiával való kezelése nagymértékben növeli a belső gyógyulás képességét.
Ez a könyv megalapozza, miként tanulhatod meg szeretni önmagad legbonyolultabb részeit is.
Az elmúlt két évtizedben a Belső Családrendszer (IFS) átalakította a pszichoterápia gyakorlatát. Az IFS-terápia megalkotója bemutatja a laikusoknak szóló tökéletes útmutatót az önfelfedezés és gyógyulás ezen hatékony megközelítésének megértéséhez.
A Belső Családrendszer segít
- hogy megtudd, mitől zaklatottak az érzelmeid, és azt is, hogyan segíthetsz nekik megnyugodni.
- tehermentesíteni a sérült részeidet mindenféle szélsőséges hiedelmektől, érzelmektől és káros szenvedélyektől.
- belső akadályozókból felbecsülhetetlen szövetségesekké változtatni a legprovokatívabb részeidet is.
- elfogadni a veleszületett emberi jóság létezését, önmagunkban és másokban egyaránt.
- az igazi Énhez kapcsolódni, amely hatalmasabb, mint a részeid összessége.
Változtasd támogató hanggá a belső kritikusodat, élvezd a nagyobb önbizalmat, és teremtsd meg a belső békét!
„Ahogyan a testünk is tudja, hogyan gyógyítson meg egy fizikai sérülést, úgy tűnik, mindannyian rendelkezünk egy veleszületett bölcsességgel az érzelmi gyógyulásunkhoz is. A nehézség a bölcsesség hozzáférésében rejlik. Az IFS világos, gyakorlatias módot nyújt ehhez, és segít, hogy általában több Ént vigyél az életedbe. Egy új, felemelő önképet kínál. Egy világos és hatékony módszert a problémás érzelmeid és gondolataid megértésére és kezelésére, valamint egy metódust, hogy több önvezetést vigyél a mindennapjaidba.”